Konference a semináře

Ve dnech 17. až 20. září 2014 se ve slovinské Lublani uskuteční 14. mezinárodní konference ECHA. Na stránkách konference už je možné se na konferenci předběžně přihlásit a zájemci o aktivní účast již mohou zasílat své abstrakty – bližší informace naleznete na www.echa2014.info/conference/call-for-abstracts/.

Ve dnech 7. – 8. listopadu 2012 se v prostorách Tyršova domu (Újezd 450, Praha 1) koná závěrečná konference Individuálního projektu národního Podpora technických a přírodovědných oborů. Účast na konferenci je bezplatná, pro účastníky je zajištěno občerstvení a ubytování v hotelu Ibis na Andělu v dvoulůžkových pokojích. Počet účastníků je omezen. Hlásit se můžete do 31. října. Bližší informace jsou k dispozici na www.generacey.cz/ucastni-se-akci-a-soutezi/zaverecna-konference-individualniho-projektu-narodniho.

Ve dnech 8. - 9. listopadu 2012 proběhne v prostorách MŠMT ČR, Praha 1, Karmelitská 7 2. STaN interaktivní konferenci s mezinárodní účastí na téma Ekonomika, etika a vzdělávání nadaných. Uzávěrka přihlášek je 30. října. Bližší informace naleznete na www.talent-nadani.cz.

Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) ve spolupráci s pedagogicko-psychologickou poradnou České Budějovice pořádá dne 25. dubna 2012 konferenci Pedagogická činnost s nadanými žáky na základní škole a nižším stupni gymnázia.

Bližší informace o této konferenci naleznete v souboru konference_nidv_04_2012. Přihlásit se můžete zde.

13. mezinárodní konference ECHA pod názvem Giftedness across the Lifespan se koná ve dnech 12. – 15. září 2012 v německém Münsteru. Bližší informace naleznete na stránkách konference – www.echa2012.info.