WANTED: Administrátoři Rey-Osterriethova testu komplexní figury

Hledáme spolupracovníky z řad studentů a absolventů studia psychologie či pedagogiky pro standardizační studii Rey-Osterriethova testu komplexní figury dle interpretačního systému podle autorů Meyerse a Meyersové. Cílovou skupinou jsou děti a adolescenti ve věku 5 - 19 let.

Standardizační studie proběhne v období listopadu, prosince 2017 až počátku roku 2018

Náplní činnosti bude skupinová administrace metody respondentům na vybraných školách. Celkem bude v rámci sběru dat provedeno testování několika desítek MŠ, ZŠ a SŠ. Odměna činí 1000 - 1500 Kč za jednu otestovanou školu, s ohledem na množství nutných dní testování (plus náklady spojené s cestou). Spolupracovníci budou proškoleni v administraci metody. 

Podmínkou je spolehlivost, samostatnost a ochota cestovat za vybranými školami do různých lokalit ČR. Výhodou jsou předchozí zkušenosti s testováním a řidičský průkaz skupiny B.

Sběr dat je možné uznat jako praxi z psychodiagnostiky a poradenské psychologie.

 

Pro další podrobnosti o aktuální studii prosím kontaktujte koordinátorku projektu Mgr. Lucii Chadimovou na e-mailové adrese lucie.chadimova@nuv_cz nebo na telefonním čísle 283 881 250, linka č. 31.