Europass na LINGUA SHOW a JOBS EXPO v Praze

Na pražském Výstavišti v Holešovicích se ve dnech 15. a 16. března2012 uskuteční veletržní novinka, a to mezinárodní veletrh LINGUA SHOW , který je nedílnou součástí nejvýznamnějšího veletrhu práce v České republice JOBS EXPO 2012. Vstupné na oba veletrhy je zdarma .

Národní centrum Europass ČR srdečně zve všechny zájemce, protože LINGUA SHOW je jediný mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh v Česku, který nabízí informace o studiu v zahraničí, jazykových kurzech, mezinárodních výměnných programech a nových moderních trendech v jazykovém i celoživotním vzdělávání.

Čeká Vás bohatý doprovodný program, ve kterém najdete semináře týkající se Europassu-jazykového pasu a Evropského jazykového portfolia, jehož součástí je i jazykový pas. Pomocí on-line verze jazykového portfolia se naučíte správně ohodnotit své  jazykové dovednosti a zjistíte, jak se můžete cizí jazyky učit lépe.

Dále si budete moci během veletrhu zdarma osobně vyzkoušet interaktivní výuku a podstoupit minilekce cizích jazyků. Dozvíte se jak začít pracovat v zahraničí a obohatíte se o poznání života a kultury cizích národů.

Veškeré další potřebné informace a důležité novinky týkající se veletrhu LINGUA SHOW naleznete na www.linguashow.cz nebo v tiskové zprávě.

Těšíme se na viděnou!

Tým Národního centra Europass ČR