Soutěž Czech StudNet Awards 2015

Soutěž je určena studentům středních škol, které zajímají informační technologie a kteří by rádi začali spolupracovat nebo již spoloupracují s nějakou firmou. V rámci pilotního ověřování spolupráce v projektu Pospolu soutěž pořádá "DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice". Soutěž si klade za cíl vytvářet síť vztahů mezi středoškoláky, firmami a vysokými školami v IT oborech i pro gymnázia.

Vyhlášení soutěže spojené s odborným programem a přednáškami odborníků z firem
bude 29. ledna v Pardubicích. Projekt je možné přihlásit v jakékoliv fázi vývoje (záměr, prototyp, hotový produkt).


Co studentům soutěž přinese?

  • srovnání práce s ostatními,
  • zpětnou vazbu od lidí z branže,
  • kontakty na zajímavé lidi a firmy,
  • pomoc s propagací IT projektu
  • v případě umístění zajímavé ceny.

Kategorie soutěže

Využití IT ve sféře businessu

Sem patří všechny projekty, které vytváříte v rámci firem nebo/a mají reálný komerční potenciál. Mohou to být různé informační systémy (nebo i jejich části), nové aplikace, IT služby, různá elektronická zařízení se SW součástí apod.

Nová média - komunikační strategie

Jak využívat nová média, aby sloužila našim cílům? Do této kategorie patří: tvorba webu, propagačního videa (youtube), sociální média, on-line kampaně a další. Výtvory by neměly být pouze technicky dokonalé, ale měly by odpovídat i principům internetového marketingu.

Mobilní zařízení

Jedna z nejatraktivnějších a nejperspektivnějších oblastí současného IT. Patří sem cokoliv určeného pro mobilní zařízení: hry, nástroje, mobilní aplikace a další. Cokoliv co tě napadne a bude běhat na mobilu, tabletu nebo například GPSce.

Přihlášky do soutěže byly prodlouženy do pondělí 19/1 do 8.00. Školy a žáky, kteří mají zájem se v Pardubicích 29/1 zúčastnit vyhlášení soutěže spojené s odborným programem a přednáškami, si mohou vyžádat podrobnější informace na emailu jiri.formanek@delta-skola_cz.

Více informací na www.studnet.cz

Leták k soutěži ke stažení zde