První pracovní verze aplikovaných modelů lze připomínkovat

V průběhu července a srpna 2013 byly zveřejněny první pracovní verze aplikovaných modelů vytvořené v projektu Pospolu.

První pracovní verze aplikovaných modelů jsou zveřejněny na Metodickém potále RVP.cz v digifoliu projektu (strojírenství a strojírenská výroba, doprava a spoje, zemědělství a lesnictví,elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika, technická chemie a chemie silikátů). Na těchto stránkách je možné proklikem na název skupiny oborů vzdělání získat ke stažení dokument s pracovní verzí daného aplikovaného modelu.

Zveřejněné modely je možné připomínkovat pomocí formuláře na adrese http://goo.gl/LpZ8Uc, a to do 15. října 2013. Připomínkování ostatních pracovních verzí aplikovaných modelů probíhá průběžně a připomínky je možné posílat na e-mail pospolu.info@nuv_cz.

Aplikované modely vznikají postupně v rámci projektu Pospolu pro všechny skupiny oborů. Obsahují konkrétní informace o spolupráci a jejích cílech, obsahu, způsobech organizačního zajištění a evaluace, popisují legislativní prostředí. Modely budou postupně doplňovány případovými studiemi a příklady dobré praxe konkrétních škol.

Více informací o modelech najdete zde.