Pořadatelé a termíny

Krajské kolo se uskuteční 27. března 2018, celostátní pak 5.-6. června 2018.
Kontakty na organizátory krajských soutěží:

Kraj

Škola
Kontaktní osoba
  Jihočeský
 OA České Budějovice
 Husova třída 1849/1
 370 01 ČESKÉ BUDĚJOVICE

 Ing. Pavla Boxanová

 pboxanova@oacb_cz

  Jihomoravský
 
 SOŠ a SOU Hustopeče
 Masarykovo náměstí 136/1
 693 01 HUSTOPEČE

 Ing. Iva Sedláková

 sedlakova@sou-hustopece_cz

  Karlovarský
 ISŠTE Sokolov
 Jednoty 1620
 356 01 Sokolov

 Mgr. Zuzana Brychtová

 zuzana.brychtova@isste_cz

  Královéhradecký
 OA TGM Kostelec nad Orlicí
 Komenského 522
 517 41 KOSTELEC NAD ORLICÍ

 Mgr. Monika Tmějová

 tmejova@oakostelec_cz

  Liberecký
 VOŠMO a OA Jablonec nad Nisou
 Horní nám. 1200/15
 466 01 Jablonec nad Nisou

 Ing. Pavlína Hojsáková

 phojsakova@vosmoa_cz

  Moravskoslezský
 OA Ostrava-Mariánské Hory
 
Karasova 1140/16 
 709 00 OSTRAVA

 Ing. Jana Prokopová

 jana.prokopova@oao_cz

  Olomoucký
 OA Mohelnice
 Olomoucká 389/82
 789 85 Mohelnice

 Mgr. Jan Blažek

 blazek@oam_cz
  Pardubický
 Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
 V. Nováka 584
 539 73 SKUTEČ

 Ing. Přemysl Fuka

 fuka.gymskut@gmail_com

  Plzeňský
 OA Plzeň
 Masarykovo nám. 13
 301 00 Plzeň

 Mgr. Milada Peštová

 pestova@oaplzen_cz

  Praha
 SOŠ pro administrativu EU
 Lipí 1911/22
 193 00 HORNÍ POČERNICE

 Mgr. Hana Konvičková

 h.konvickova@skola-eu-praha_cz

  Středočeský
 OA Vlašim
 V Sadě 1565
 258 01 VLAŠIM

 PaedDr. Petr Martínek

 petrmoa@post_cz

  Ústecký
 OA a SOŠ generála F. Fajtla
 Osvoboditelů 380
 440 01 LOUNY

 Mgr. Jaroslava Kuhnová

 kuhnova@oasoslouny_cz
  Vysočina
 G Otokara Březiny a SOŠ Telč
 Hradecká 235
 588 56 Telč

 Ing. Ladislav Novák

 novlad@seznam_cz

  Zlínský
 OA Uherské Hradiště
 Nádražní 22
 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

 Ing. Vladimíra Janečková

 janeckova@oauh_cz

  Celostátní
 OA, SOŠ a JŠ s právem státní jaz. zk., Hradec Králové
 Pospíšilova 365
 500 03 Hradec Králové

 Ing. Leona Čápová

 capova.leona@oahk_cz