Pedagogicko-psychologická poradna NÚV

poradenstvi.jpg Národní ústav pro vzdělávání má statut pedagogicko-psychologické poradny a je tak registrován v Rejstříku škol a školských zařízení MŠMT. Pedagogicko-psychologická poradna je součástí Sekce pedagogicko-psychologického poradenství.

Co nabízíme

Naše poradna poskytuje služby pedagogicko-psychologického a speciálně pedagogického poradenství a pomáhá při výchově a vzdělávání žáků (v souladu se Školským zákonem a  vyhláškou č. 72/2005 Sb. o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních ve znění pozdějších předpisů). Poradenské služby jsou bezplatně poskytovány dětem, žákům, studentům, jejich zákonným zástupcům, školám a školským zařízením.

Kde nás najdete

Poradna sídlí na adrese Novoborská 372/8, Praha 9. Ze stanice metra linky C – Střížkov k nám dojdete po níže vyznačené trase asi za 10 minut.kde_nas_najdete.jpg

Kousek od vstupu do našeho areálu je také zastávka autobusu číslo 151 – blíže k možnostem dopravního spojení viz interaktivní mapa.

Jak se objednat

  • Napište nám na ppp@nuv_cz. Ve zprávě prosím stručně popište Vaši „zakázku“ (s čím potřebujete pomoci). Uvítáme, když uvedete také Váš kontaktní telefon.
  • Nejpozději do 14 dnů se Vám ozve pověřený pracovník poradny, aby se s Vámi domluvil na termínu setkání.
  •  Do poradny je pak vhodné přinést vyplněný školní dotazník, kopie zpráv z předchozích vyšetření u odborných pracovníků (např. neurologa, psychologa, psychiatra apod.) a případně i další materiály, které považujete za důležité nebo na kterých jste se předem domluvili s pracovníkem poradny.