Certifikáty 600+

Číslo Jméno absolventa Škola
Školní rok 2016/2017
600. Petr Kučera Caspo Cloud, s. r. o. pči Obchodní akademii Náchod
601. Lukáš Milar
602. Denis Líbal Priculo, s. r. o. při Obchodní akademii, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
603. Patricie Laxarová
604. Barbora Janušová
605. Eliška Svitáková
606. Barbora Relichová Develop Most, s.r. o. při VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
607. Nikola Doležalová
608. Taťána Krézlová
609. Nikola Hoffmannová PetCare, s.r. o. při VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
610. Michaela Staňková
611. Lenka Habadová
612. Veronika Peterová  Season s.r.o. při Střední škole obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
613. Markéta Skalníková
614. Lucie Havlíková 
615. Marie Fišarová 
616. Dominik Suk  Brix s.r.o. při Střední škole obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
617. Machová Karolína
618. Kateřina Fialová
619. Helena Vytlačilová 
620. Michaela Šilerová  Bail s.r.o. při Střední škole obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
621. Ivana Vrbíčková 
622. Simona Hajková 
623. Nikola Drábková  Spirit s.r.o. při Střední škole obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
624. Jitka Trávníčková
625. Michaela Kaštanová 
626. Lucie Fuková
627. Barbora Nociarová 
628. Kateřina Moravcová Impilo, s.r. o., Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou
629. Aneta Kellerová
630. Veronika Hájková
631. Michaela Holanová Facio, s. r. o. při Obchodní akademii, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
632. Lucie Horáková
633. Jan Kořínek
634. Daniel Dostál
635. Nikola Rubešová Adriana Bártlová - Králíkárny, ŽŠ Sokolov
636. Daniel Kačírek Koření života, s. r. o. při Obchodní akademii, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
637. Lenka Reuterová
638. Kristýna Dvořáčková
639. Denisa Potůčková
640. Barbora Hrycíková
641. Sabina Hájková Tispo, s. r. o., Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
642. Karolína Topinková
643. Kateřina Růžičková
644. Nguyenová Thanh Huyen
645. Kristián Foustka - referent marketingu
646. Tereza Vašková R-TEC, s. r. o., SOŠ a SOU Hořovice
647. Jakub Košťál
648. Václav Krafek
649. Petr Matějka
650. Zuzana Sabadinová  Skalpel, s. r. o., Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
651. Dominika Šváchová 
652. Marián Štětka 
653. Roland Gjergji 
654. Nikol Märcová Plzeňská první fiktivní banka, a. s., Střední škola informatiky a finančních služeb Plzeň
655. Ilona Houžvičková  Dream Cafe, s. r. o. Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.
656. Lucie Pfeiferová  Sladké vzpomínky, s. r. o. Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.
657. Markéta Kučerová  SUSHI HAVRAN, s. r. o. Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.