Europass a EQF na veletrhu Gaudeamus v Brně

14. 9. 2018 N a brněnském výstavišti se od 23. do 26. října 2018 koná 25. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus. Veletrh nabízí studentům a absolventům středních škol informace o pomaturitním, vysokoškolském a celoživotním vzdělávání.

Na stánku Národního informačního centra pro mládež (NICM) se zájemci dozví praktické informace o práci a studium v zahraničí nebo o dobrovolnictví, včetně informací o tom, jak si zaznamenat zkušenosti a dovednosti získané na stážích nebo při dobrovolnictví v zahraničí do životopisu a dalších dokumentů Europassu. Publikace, které se věnují studiu a práci v zahraničí a dobrovolnictví, budou zdarma k dispozici na stánku a v online verzi jsou online na webu Europassu http://www.europass.cz/publikace-prace-v-zahranici-studium-v-zahranici-dobrovolnictvi/.

Pro pedagogy jsou určené přednášky Ireny Palánové  z Národního ústavu pro vzdělávání “Výhody Europass a EQF pro učitele, studenty i absolventy“, které se konají v úterý 23.10. od 14:25 do 14:45 a v pátek 26.10. od 9:25 do 9:45 v Pedagogickém centru. Další program Pedagogického centra najdete na https://gaudeamus.cz/brno/program-prednasek#program-pedagogickeho-centra.

Více informací o veletrhu Gaudeamus.