KAM NA ŠKOLU

04.jpg obory, školy, uplatnění absolventů

AKTUÁLNÍ VZDĚLÁVACÍ NABÍDKA ŠKOL PRO 2017/2018

Jak vybrat střední, vyšší nebo vysokou školu? Uveřejňujeme podmínky přijímacího řízení a všechny praktické informace k němu.

Na stránkách Infoabsolvent.cz je zveřejněna nabídka oborů škol pro rok 2017/2018. Najít vhodnou školu lze podle oboru, povolání, k němuž směřuje, anebo podle kraje, kde škola sídlí. Jasnější představu o studiu pomáhají vytvořit filmové ukázky učebních i maturitních oborů a profitest ověřující rámcovou orientaci uchazečů. Infoabsolvent.cz také zahrnuje informace o uplatnění absolventů jednotlivých skupin oborů, a to včetně regionálního pohledu.

Na stránkách www.infoabsolvent.cz lze snadno nalézt také obory, kde mohou studovat lidé se zdravotním postižením. Praktická doporučení mohou využít také výchovní a kariérové poradci nejen na školách.

Systém zahrnuje také informace k nástavbovému nebo vyššímu odbornému studiu, dále i ke studiu, kterým lze získat ve zkrácené době druhý výuční list, a to jak v denní či dálkové formě. Obsahuje i přehled o vzdělávacích programech a oborech vysokých škol.